Про організацію Міжнародної культурно-освітньої поїздки «Я – європеєць» 22/03/2016

Лист (закачати/переглянути)

Про організацію Міжнародної культурно-просвітницької поїздки «Гуманітарно-медична співпраця» 22/03/2016

Лист (закачати/переглянути)

Свято «Українська масляна» у Херсонському музичному училищі 13/03/2016

9 березня в святково прибраній українській святковій світлиці зібралися студенти і викладачі Херсонського музичного училища на традиційне свято «Українська масляна». Їх вітали господині свята Масляна та Весна.

В Україні останній тиждень М’ясниці мав декілька назв – Масляна, Сирітський тиждень, Прощення, Загальниці, Нижкові заговірки, коляда. З великим нетерпінням студенти готувалися до свята. Це одне з найулюбленіших традиційних святкових заходів училища. Кожна група вивчала веснянки, гаївки, хороводи, готували традиційні українські страви (вареники з сиром, компоти, киселі, пряники, льодяники, пиріжки, налисники, млинці).

Родзинкою цього  фольклорного дійства стали  національно – спортивні змагання «Козацькі забави».  В запеклій боротьбі змагалися команда козаків І курсу «Отамани» та  ІІ курсу - команда «Хортиця». Перемогла дружба!

Кульмінацією свята стало спалювання символу зими – ляльки Морени. Цей вогонь є початком весняного потепління!

Банк завдань оліміпади Біологія 2016 09/03/2016

Завдання (закачати/переглянути)