03/03/2016
Результати олімпіади 01/03/2016

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Херсонської області у 2015–2016 навчальному році, графіку проведення олімпіад та конкурсів на 2016 рік, наказу Ради директорів № 15-1/2 від 17.02.2016 27 лютого 2016 року на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету проведено засідання обласного методичного об'єднання викладачів електротехнічних дисциплін.

Проядок денний:

1.   Активізація пізнавальної діяльності студентів під час дистанційного навчання.

2.   Інтегрування професійних знань, умінь, навичок при проведенні лабораторно-практичних робіт.

3.   Обговорення та затвердження плану роботи методичного об’єднання викладачів електротехнічних спеціальностей на 2016/2017 н.р.

В рамках засідання методичного об 'єднання біло проведено ІІ (обласний) етап олімпіади «Електротехніка» серед студентів ІІІ -ІV курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації, в якому взяли участь 7 студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

Прермогу вибороли:

Серед студентів електричних спеціальностей:

І місце виборов Попов Сергій, Херсонський політехнічний колдж ОНПУ

ІІ місце– Грибков Віталій, Новокаховський політехнічний коледж ОНПУ.

ІІІ місце– Єфанов Олександр, Морський коледж Херсонської державної морської академії.

Серед студентів неелектричних спеціальностей:

І місце посів Дубовий ІванХерсонський політехнічний колдж ОНПУ;

ІІ місце– Португальський Олександр, Державний вищий навчальний заклад «Херсонське морехідне училище рибної промисловості».

ІІІ місце– Ковальов Андрій, Новокаховський приладобудівний технікум.

Протоколи оліміпади (закачати/переглянути)

ІІ етап Всеукраїнської оліміпади "Українська мова" 2016 24/02/2016

17 лютого 2016 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф. Беньковського» Херсонської обласної ради було засідання обласного методичного обєднання викладачів української мови та літератури та проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області.

В олімпіаді брали участь 21 студент із 12 навчальних закладів (Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету, Морський коледж Херсонської державної морської академії, КВНЗ «Херсонське музичне училище» Херсонської обласної ради, КВНЗ «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради, Херсонське морехідне училище рибної промисловості, Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету, Каховський державний агротехнічний коледж, КВНЗ «Херсонське училище культури» Херсонської обласної ради, Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету, Економіко-технологічний технікум Херсонського національного технічного університету, Новокаховський приладобудівний технікум, Херсонський гідрометеорологічний технікум Одеського державного екологічного університету).

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області стали студенти:

І місце - Купришкіна Тетяна Миколаївна - Херсонський політехнічний коледж ОНПУ

ІІ місце – Казанцева Марія Олександрівна - КВНЗ «Херсонське музичне училище» Херсонської обласної ради

ІІ місце – Коломієць Ірина Анатоліївна – Економіко – технологічний технікум Херсонського національного технічного університету

ІІІ місце – Лозовий Єгор Олександрович - Новокаховський політехнічний коледж ОНПУ

ІІІ місце – Зичкова Євгенія Василівна - КВНЗ «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради

Протокол оліміпади (закачатипереглянути)

База завдань олімпіади 2016 з Історії України 23/02/2016

Завдання 2016 (закачати/переглянути)

ЗВЕРНЕННЯ до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України від Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації» та Спілки обласних рад директорів ВНЗ І-ІІ р.а 21/02/2016

Зверенення (закачати/переглянути)

<<Перша  <Попередня   145 146 147 148 149    Наступна>  Остання>>