Регіональний етап конкурсу «Студент року – 2015» 19/05/2015

На початку травня на базі ВСП «Новокаховський коледж Таврійського ДАТУ» відбувся Регіональний етап конкурсу «Студент року – 2015» серед студентів аграрних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Саме на таких молодіжних зборах, конкурсах, форумах студенти вчаться бути успішними, налагоджують справжні зв’язки з життям.

У конкурсі взяли участь 8 аграрних ВНЗ Херсонської та Запорізької областей:

1. Каховський державний агротехнічний коледж
  2. Скадовський технікум ДВНЗ «ХДАУ»
  3. ВСП «Новокаховський  коледж ТДАТУ»
  4. ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ»
  5. ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ»
  6. ВСП «Василівський коледж ТДАТУ»
  7. ВСП «Бердянський  коледж ТДАТУ»
  8. ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ»

Перед учасниками конкурсу з промовою виступив директор коледжу Г.І.Іванов, підкресливши, що на конкурсі зібралися найкращі, найдостойніші студенти-аграрії, майбутня гордість аграрного сектору держави.

Студентська рада коледжу у співпраці із студентською профспілковою організацією, заступником директора з виховної роботи Потаповою Н.О., методистом коледжу Граборенко Н.І., художнім керівником Криворотовою Ю.О., викладачем Биковою В.А., вихователем гуртожитку Серебряковою З.А. підготували різнорівневу програму:

1. Соціальний тренінг «Сучасний портрет лідера»;
  2. Майстер-клас «Виготовлення бісквітного рулету»;
  3. Виступ творчого колективу студентів та знайомство з командою КВК.

Переможцем Регіонального етапу конкурсу стала студентка ВСП «Мелітопольський коледж Таврійського ДАТУ» Кузьміна Марія.

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізичного виховання 19/05/2015

15  травня2015 року на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізичного виховання ВНЗ I–IIрівнів акредитації Херсонської області, в якому взяли участь 14 керівників фізичного виховання Херсонської області.

В ході засідання обговорювалися питання:

1. Профілактика спортивного травматизму.
  2. Організація занять з фізичного виховання за дистанційною формою навчання.
  3. Шляхи оптимізації навчально-тренувального процесу з міні-футболу у ВНЗ І-ІІ р.а.

Учасники засідання ознайомилися з матеріальною базою Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ та його досягненнями, відвідали відкрите тренування команди коледжу з міні-футболу.

Наказ про олімпіаду "Економіка" 18/05/2015

Наказ 15-1/34 (закачати/переглянути)

Засідання МО бібілотечних працівників та заступників директора з виховної роботи 18/05/2015

15 травня 2015 рокуна базі ДВНЗ «Херсонське морехідне училище рибної промисловості»  відбулися засідання методичних об’єднань заступників директорів з виховної роботи та завідувачів бібліотек ВНЗ I-IIрівнів акредитаціїХерсонщини, на якому були присутні представники 17  навчальних закладів області.

Темою зустрічі заступників директорів з виховної роботи стало питання національно-патріотичного виховання студентської молоді. Заступник начальника ХМУ РП з виховної роботи Парфієнко В.Я., а також викладачі Кардава К.С., Паланиця О.І., Никифорова Н.Р. презентували досвід роботи педагогів училища.

На засіданні завідувачів бібліотек було підведено підсумки роботи об'єднання за 5 років, а також обговорено питання формування фонду бібліотек краєзнавчою літературою (Дьяченко О.В., Херсонське морехідне училище РП), використання довідково-бібліографічного апарату в роботі з краєзнавчою літературою (Відюк Н.М., Херсонський базовий медичний коледж),  популяризації краєзнавчої літератури (Прокопчук Г.І., Морський коледж ХДМА). Із презентацією «Літературно-поетична Бериславщина» виступила представник Бериславського медичного коледжу Сенченкова Л.В.

Крім того, учасники методичних об’єднань ознайомилися з історією Херсонського морехідного училища рибної промисловості, його матеріально-технічною базою, із художньою самодіяльністю курсантів та викладачів.

Оригінальним номером концертної програми стало «Дефіле у вишиванках».

Накази про проведення МО виховна робота, бібілотекарі, викладачі фізичного виховання 18/05/2015

Наказ 15-1/31 (закачати/переглянути)

Наказ 15-1/32 (закачати/переглянути)