Накази про проведення олімпіад 12/03/2014

Наказ про підсумки ІІ етапу олімпіади "Електротехніка" 06/03/2014

Наказ 15-1/3 (закачати/переглянути)

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади 03/03/2014

17 лютого 2014 року на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету відбулося чергове засідання обласного методичного об'єднання викладачів електротехнічних дисциплін та ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади «Електротехніка» серед студентів ІІІ-IV курсів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області. В змаганнях взяли участь студенти 6 навчальних закладів області.

Результати олімпіади

Прізвище, ім’я учасника олімпіади

Назва навчального закладу

Місце

Студенти електричних спеціальностей

Шевченко Олександр Олегович

Херсонський політехнічного коледж  Одеського  національного політехнічного університету

Ковальчук Владислав Віталійович

Новокаховський політехнічного коледж  Одеського  національного політехнічного  університету

Панащук Руслан Ігорович

Морський коледж Херсонської державної  морської  академії

Студенти не електричних спеціальностей

Кошарський Володимир Віталійович

Новокаховський приладобудівний технікум

Риженко Євген Олександрович

Херсонський гідрометеорологічний  технікум  Одеського державного екологічного  університету

Роздобудько Андрій Георгійович

Веретнов Максим Олексійович

Економіко-технологічний технікум Херсонського  національного технічного університету

Протоколи олімпіади "Електротехніка" (закачати/переглянути)

В ході засідання методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області були розглянуті питання:

1. Методичне забезпечення організації та проведення начальних і виробничих практик.

2. Впровадження інформаційно-комп'ютерних технологій у навчальний процес. З досвіду роботи: "Розробка прикладного програмного забезпечення для розрахунку спектра сигналу за допомогою САSE".

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів педагогічних ВНЗ І рівня акредитації Південного регіону України 28/02/2014

25-26 лютого 2014 року на базі Бериславського педагогічного коледжу імені В.Ф. Беньковського відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів педагогічних ВНЗ І рівня акредитації Південного регіону України.

Щорічна Олімпіада проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку і реалізації здібностей студентів, стимулювання їх творчої праці, підвищення інтересу до якості навчання, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів.

У ІІ етапі Олімпіади взяли участь 16 студентів педагогічних ВНЗ І рівня акредитації Південного регіону України:

1.      КВНЗ «Запорізький педагогічний коледж» Запорізької обласної ради

2.      ВНКЗ «Балтське педагогічне училище» Одеської обласної ради

3.      КВНЗ «Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф. Беньковського» Херсонської обласної ради

4.      ВНКЗ «Білгород-Дністровське педагогічне училище» Одеської обласної ради

5.      Жовтоводське педагогічне училище ДВНЗ «Криворізький національний університет»

6.      Кременчуцького педагогічного училища  ім. А. С. Макаренка

7.      КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» Миколаївської обласної ради

8.      ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» Одеської обласної ради

У регіональній олімпіаді серед студентів ІІІ-Ікурсів переможцями стали:

І місце – Мартиненко Тетяна Миколаївна,Кременчуцькепедагогічнеучилищеім. А. С. Макаренка;

ІІ місце – Юрків Ірина Ігорівна, ВНКЗ «Білгород-Дністровське педагогічне училище» Одеської обласної ради;

ІІІ місце – Балута Віталій Сергійович, КВНЗ «Запорізький педагогічний коледж» Запорізької обласної ради;

ІІІ місце – Марук Катерина Олександрівна, ВНКЗ «Балтське педагогічне училище» Одеської обласної ради.

Студенти, які посіли перше, друге, третє місця в особистому заліку, є переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ІІ курсів педагогічних ВНЗ І рівня акредитації Південного регіону України і нагороджені дипломами I, II, III ступенів відповідно:

І місце – Яценко Надія Герасимівна, КВНЗ «Запорізький педагогічний коледж» Запорізької облради;

ІІ місце – Лисенко Юлія Вікторівна, Кременчуцьке педагогічне училище ім. А. С. Макаренка;

ІІІ місце – Хартій Вікторія Віталіївна ВНКЗ «Білгород-Дністровське педагогічне училище» Одеської обласної ради;

ІІІ місце – Карпушкіна Надія Володимирівна, КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» Миколаївської обласної ради.

Переможці ІІ етапу є учасниками наступного ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ІІ курсів педагогічних ВНЗ І рівня акредитації, яка відбудеться у травні 2014 року на базі Вінницького технічного коледжу.

<<Перша  <Попередня   186 187 188 189 190    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2024-04-26