Звернення керівників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області до молоді та освітян України 20/03/2014

Засідання Ради директорів 21/03/2014

19 березня на базі Херсонського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету відбулося засідання Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області, у якому взяли участь керівники13 ВНЗ І-ІІ р.а, представники Червоного хреста України, працівники Департаменту освіти та науки Херсонської обласної державної адміністрації.

Перед учасниками засідання виступив Директор Департаменту А.А. Яценко, який ознайомив з метою Концепції інноваційного розвитку освіти і науки Херсонської області на період до 2021  та результатами діяльності творчої групи. Директор департаменту запропонував керівникам коледжів та технікумів області взяти активну участь у розробці Концепції.

До керівників ВНЗ звернулася голова Суворовського РО Товариства Червного Хреста України В.Г. Яловенко, яка розповіла роботу та історію товариства та наголосила про необхідність співпраці з технікумами та коледжами області у Всеукраїнському благодійному місячнику Червоного хреста.

Начальник Херсонського обласного відділення Комітету  з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки Ю.Б. Кан повідомив про результати спортивних змагань серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. області.

Турнирна таблиця (закачати/переглянути)

Досвідом виховної роботи зі студентами пільгових категорій поділилися М.В. Климович, директор Бериславського педагогічного коледжу ім. В.Ф. Беньковського та М.Г. Варгун, директор Херсонського училища культури.

Доповідь Климович М.В. (закачати/переглянути)

Доповідь Варгуна М.Г. (закачати/переглянути)

Голова Ради директорів О.Є. Яковенко окреслив основні положення окремих нормативно-розпорядчих документів Міністерства освіти і науки України з питань організації навчально-виховного процесу у вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації: Положення про екстернатуру, типового штатного розпису, Положення про кваліфікації вищої освіти, Положення про підвищення кваліфікації та стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів та поділився з присутніми досвідом проведення короткострокових курсів підвищення кваліфікації викладачів у Херсонському політехнічному коледжі ОНПУ.

Учасники засідання  затвердили звіт про роботу обласних методичних об’єднань вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області у І семестрі та спланували їх роботу на ІІ семестр цього навчального року.

Звіт (закачати/переглянути)

Директор Херсонського гідрометеорологічного технікуму С.В. Авгайтіс ознайомив присутніх з матеріальною базою  вищого навчального закладу.

Проект звіту роботи ОМО за І семестр 2013-2014 н.р. 18/03/2014

Звіт (закачати/переглянути)

Наказ про проведення олімпіади "Радіоелектроніка" 18/03/2014

Наказ (закачати/переглянути)

Святкування 200 річчя Т.Г. Шевченка в Херсонському музичному училищі 17/03/2014

12 березня у великій залі Херсонського музичного училища відбувся великий ювілейний концерт «Шевченкіана», присвячений 200-річчю від дня народження видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Цього вечора прозвучали музичні твори та поетичні рядки Великого Кобзаря, а також музичні присвячення видатному поетові. У концерті взяли участь майже всі творчі колективи музичного училища: симфонічний оркестр, оркестр народних інструментів, духовий оркестр, камерний оркестр «Art» та оркестр української музики «Венцерада», ансамбль бандуристів та ансамбль скрипалів. Велике враження на публіку справив фінал концерту, у якому прозвучали хорові композиції на слова Т. Шевченка у виконанні академічного хору та зведеного оркестру народних інструментів училища культури та музичного училища.

Ювілейний захід супроводжували відеоматеріали про життя та творчість Т. Шевченка та, звичайно, лунала нетлінна поезія Великого Кобзаря!

<<Перша  <Попередня   184 185 186 187 188    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2024-04-28