Методичне об’єднання викладачів креслення, інженерної та комп’ютерної графіки 20/11/2013

Міністерство освіти і наукиУкраїни

РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХЕРСОНСЬКИЙ  ПОЛІТЕХНІЧНИЙ  КОЛЕДЖ

(базовий ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області)

18.11.2013

Херсон

№ 15-1/30

Про роботу обласних

методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання викладачів креслення, інженерної та комп’ютерної графіки ВНЗ I–II рівнів акредитації Херсонської області, за погодженням з керівництвом відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету»,

Провести 21 листопада 2013 року на базі відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» засідання обласного методичного об’єднання викладачів креслення, інженерної та комп’ютерної графіки ВНЗ I–II рівнів акредитації Херсонської області.

1.  Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області:

1.1. Направити 21 листопада 2013 року на засідання обласного методичного об’єднання викладачів креслення, інженерної та комп’ютерної графіки до відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету».

1.2. Видати відповідні накази по навчальним закладам.

2.  Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

Голова ради, директор базового ВНЗ І-ІІ р.а.

Т.О. Литвиненко

Методичне об’єднання викладачів інформатики та обчислювальної техніки 20/11/2013

Міністерство освіти і наукиУкраїни

РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХЕРСОНСЬКИЙ  ПОЛІТЕХНІЧНИЙ  КОЛЕДЖ

(базовий ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області)

18.11.2013

Херсон

№ 15-1/29

Про роботу обласних

методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та обчислювальної техніки ВНЗ I–II рівнів акредитації Херсонської області, за погодженням з керівництвом відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету»,

Провести 21 листопада 2013 року на базі відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки ВНЗ I–II рівнів акредитації Херсонської області.

1. Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області:

1.1.  Направити 21 листопада 2013 року на засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки до відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету».

1.2.  Видати відповідні накази по навчальним закладам.

2. Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

Голова ради, директор базового ВНЗ І-ІІ р.а.

Т.О. Литвиненко

Майстер-клас від Анастасії Товстоног 15/11/2013

В листопаді 2013 року для студентів ц.к. «Фортепіано» Херсонського музичного училища відбувся майстер-клас солістки Івано-Франківської філармонії, лауреата міжнародних конкурсів Анастасії Товстоног.

Захід пройшов на високому професійному рівні. Наші піаністи, серед яких Настя Павленко, Артур Шутов, Ірина Кривонос, Віка Щечка та інші, продемонстрували власні досягнення за роялем, отримали багато корисних педагогічних та виконавських зауважень та побажань. Бесіда у вільній формі також була дуже цікавою та захопливою. Анастасія поділилася фактами зі своєї біографії та концертної діяльності.

Завдяки професіоналізму та особистому шарму піаністки атмосфера зустрічі була невимушеною та доброзичливою. Учасники майстер-класу отримали заряд натхнення на шляху до нових творчих звершень.

Усі студенти та викладачі ц.к. «Фортепіано» висловлюють велику подяку Анастасії Товстоног за проведену роботу і сподіваються на подальші творчі зустрічі.

Проект Положення про проведення оліміпіади "Фізика" 15/11/2013

Проект Положення про проведення оліміпіади "Фізика" (закачати/переглянути)

План проведення олімпіад і конкурсів 14/11/2013

План проведення олімпіад і конкурсів на 2013-2014 навчальний рік (закачати/переглянути)