Проведення олімпіади 12/03/2013

12.03.2013

№ 15-1/5

Про проведення олімпіад

Відповідно до Положення про Всеукраїнські студентські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 18.08.1998 року № 305,

1. Провести ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки серед студентів ІІІ-IV курсів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області на базі Новокаховського приладобудівного технікуму 19 березня 2013 року.

2. Відповідальність за організацію, проведення та підготовку учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади покласти на голову предметної циклової комісі спецдисцплін Новокаховського приладобудівного технікуму Г.Є. Забродоцьку.

3. Організаторам олімпіади підготувати завдання, інструктивні матеріали щодо порядку і умов проведення олімпіади та матеріально-технічну базу для виконання теоретичної та практичної частини завдань.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Голова ради, директор базового ВНЗ І-ІІ р.а.

11/03/2013

11.03.2013

№ 15-1/4

Про роботу Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області

Відповідно до плану роботи Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області, за погодженням з керівництвом комунального вищого навчального закладу «Херсонський базовий медичний коледж» Херсонської обласної ради,

Провести 15 березня 2013 року на базі комунального вищого навчального закладу «Херсонський базовий медичний коледж» Херсонської обласної радизасідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області.

1. Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області:

1.1. Прийняти участь у роботі Ради директорів на базі комунального вищого навчального закладу «Херсонський базовий медичний коледж» Херсонської обласної ради.

1.2. Видати відповідні накази по навчальним закладам.

2.   Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

Голова ради, директор базового ВНЗ І-ІІ р.а.

Привітання з 8 березня! 07/03/2013

06/03/2013

06.03.2013

№ 15-1/3

Про роботу обласних методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р. а. Херсонської області, за погодженням з керівництвом комунального вищого навчального закладу «Херсонське музичне училище» Херсонської обласної ради,

1. Провести 13 березня 2013 року на базі комунального вищого навчального закладу «Херсонське музичне училище» Херсонської обласної радизасідання обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи.

2. Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р. а. Херсонської області:

2.1. Направити 13 березня 2013 року на засідання обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи до комунального вищого навчального закладу «Херсонське музичне училище» Херсонської обласної ради.

2.2. Видати відповідні накази по навчальним закладам.

3. Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

Голова Ради, директор

базового ВНЗ І-ІІ р.а.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ 25/02/2013

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ НА ІІ СЕМЕСТР 2012-2013 н.р. (закачати/переглянути)