Засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології 29/11/2012

28 листопада 2012 року на базі відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» відбулося засідання обласного  методичного об’єднання викладачів хімії та біології ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області.

У роботі прийняло участь 12 навчальних закладів.

Голова методичного об’єднання Міщенко Ю.М. доповіла про результати роботи методичного об’єднання за рік та запропонувала кандидатуру на пост нового голови методичного об’єднання Галаган Ольгу Леонідівну, викладача біології Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету.

На засіданні були розглянуті питання реалізації принципу практичної спрямованості при викладанні дисциплін «Хімія» та «Біологія» (Галаган О.Л., Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету) та методика підготовки і проведення інтегрованих та бінарних уроків (Литвиненко Т.О., Херсонський політехнічний коледж ОНПУ).

В ході роботи були обговорено та затверджено Положення про проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії у 2013 році та визначена орієнтовна дата проведення обласної олімпіади (початок квітня 2013 року).

27/11/2012

26.11.2012

№ 15-1/34

методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання викладачів фізики ВНЗ І-ІІ р. а. Херсонської області, за погодженням з керівництвом Морського коледжу Херсонської державної морської академії,

1. Провести 30 листопада 2012 року на базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізики.

2. Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р. а. Херсонської області:

2.1. Направити 30.11.2012 року на засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізики до Морського коледжу Херсонської державної морської академії.

2.2. Видати відповідні накази по навчальним закладам.

3. Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

Голова Ради, директор базового ВНЗ І-ІІ р.а.

Т.О. Литвиненко

27/11/2012

26.11.2012

№ 15-1/35

методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці, БЖД та екології ВНЗ І-ІІ р. а. Херсонської області, за погодженням з керівництвом Морського коледжу Херсонської державної морської академії,

1. Провести 30 листопада 2012 року на базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії засідання обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці, БЖД та екології.

2. Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р. а. Херсонської області:

2.1. Направити 30.11.2012 року на засідання обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці, БЖД та екології до Морського коледжу Херсонської державної морської академії.

2.2. Видати відповідні накази по навчальним закладам.

3. Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

Голова Ради, директор базового ВНЗ І-ІІ р.а.

Т.О.Литвиненко

23/11/2012

19.11.2012

№ 15-1/33

методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання викладачів біології та хімії ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області, за погодженням з керівництвом відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету»,

Провести 28 листопада 2012 року на базі Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету засідання обласного методичного об’єднання викладачів біології та хімії.

1. Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області:

1. Направити 28.11.2012 року на засідання обласного методичного об’єднання викладачів біології та хімії до Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету.

2. Видати відповідні накази по навчальним закладам.

2. Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

Голова ради, директор базового ВНЗ І-ІІ р.а.

Т.О. Литвиненко

Обласне методичне об’єднання викладачів світової літератури 22/11/2012

В листопаді 2012 року на базі Каховського державного агротехнічного коледжу відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів світової літератури ВНЗ I–II рівнів акредитації.

В роботі методичного об’єднання прийняли участь представники 10 навчальних закладів області.

На засіданні були підведені  підсумки роботи методичного об’єднання викладачів світової літератури за 2011-2012 н.р. та розглянуто такі питання:

1. Методичні прийоми та різновиди читання художнього твору (з досвіду роботи, Потапова Н.О. – Новокаховський коледж ТДАТУ);
  2. Види та форми контролю знань студентів у процесі вивчення світової літератури (з досвіду роботи, Ніжеголенко О.В. - Каховський державний агротехнічний коледж);
  3. Практична година. Професійні складові викладача світової літератури.

В ході обговорення  був затверджений план роботи на 2012-2013 н.р. та внесені зміни до Положення про проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури.

<<Перша  <Попередня   210 211 212 213 214    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2024-04-26