Обласне методичне об’єднання викладачів математики 22/11/2012

21 листопада 2012 року на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів математики ВНЗ I–II рівнів акредитації.

В роботі методичного об’єднання прийняли участь представники 15 навчальних закладів області.

Після знайомства з навчальним закладом

та привітання адміністрацією коледжу,

члени обласного методичного об’єднання працювали відповідно до запланованого порядку денного. Головні питання, які обговорювалася на засіданні, пов’язанні з труднощами організації самостійної роботи студентів в умовах кредитно-модульної системи.

Таким чином було проведене практичне заняття на тему: «Вивчення особистісних якостей студентів, як основа компетенції викладача при формуванні ним якісних знань, умінь та навиків».

Розглянуте та затверджене навчальне видання «Методичні вказівки щодо організації самостійної роботи студентів». Було показані фрагменти занять-конференцій з участю студентів за темами «Об’єми геометричних тіл», «Геометричний зміст визначеного інтегралу».

Продемонстровані системи тестування «Коледж» та автоматизованого проектування Mathcad з метою полегшення сприйняття та засвоєння студентами дисциплін математичного циклу за допомогою впровадження у процес навчання інформаційних технологій.

В результаті роботи було затверджене положення про проведення другого обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики.

Положення про проведення олімпіади «Математика» (закачати/переглянути)

Засідання обласного методичного об’єднання кураторів груп 21/11/2012

20 листопада 2012 року на базі Скадовського технікуму державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет» відбулося перше засідання обласного методичного об’єднання кураторів груп.

На засіданні був розглянутий та затверджений план роботи методичного об'єднання кураторів груп на 2012-2013 навчальний рік. Голова методичного об’єднання Вовокобой Л.І. доповіла про роль особистості куратора групи у формуванні професійної підготовки і світоглядної позиції студентів та звернула увагу класних керівників на особливості планування роботи куратора академічної групи ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Присутні на засіданні представники 9 навчальних закладів оглянули виставку навчально-методичних комплексів класних керівників.

Гості технікуму відвідали краєзнавчий музей , екскурсію по якому провів директор технікуму Гончарський І.Л.

19/11/2012

19.11.2012

№ 15-1/32

методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання викладачів математики ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області, за погодженням з керівництвом Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету,

Провести 21 листопада 2012 року на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету засідання обласного методичного об’єднання викладачів математики.

1.  Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області:

1. Направити 21.11.2012 року на засідання обласного методичного об’єднання викладачів математики до Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету

19/11/2012

19.11.2012

№ 15-1/31

методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання кураторів груп ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області, за погодженням з керівництвом Скадовського технікуму державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет»,

Провести 20 листопада 2012 року на базі Скадовського технікуму державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет» засідання обласного методичного об’єднання кураторів груп.

1. Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області:

1. Направити 20.11.2012 року на засідання обласного методичного об’єднання голів циклових комісій класних керівників (кураторів груп) до Скадовського технікуму державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет»

13/11/2012

08.11.2012

№ 15-1/30

методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання викладачів світової літератури ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області, за погодженням з керівництвом Каховського державного агротехнічного коледжу,

Провести 15 листопада 2012 року на базі Каховського державного агротехнічного коледжу засідання обласного методичного об’єднання викладачів світової літератури,

1. Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області:

1. Направити 15.11.2012 року на засідання обласного методичного об’єднання викладачів світової літератури до Каховського державного агротехнічного коледжу.

<<Перша  <Попередня   211 212 213 214 215    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2024-04-26