21/03/2012

15 березня 2012 року на базі Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університетубув проведений ІІ (обласний) етап IV Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

В олімпіаді взяли участь представники вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області.

Навчальний заклад

П.І.Б.

учасника

П.І.Б.

викладача

1

Комунальний вищий навчальний заклад «Бериславський педагогічний коледж» Херсонської обласної ради

Козинець Марина Олексіївна

Рикова Ольга Сергіївна

2

Міштанова Вікторія Анатоліївна

Рикова Ольга Сергіївна

3

Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету

Тропін Микита Олегович

Шапошніков Сергій  Петрович

4

Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету

Радіонова  Ганна Петрівна

Опята Людмила Іванівна

5

Морський коледж Херсонської державної морської академії

Косенко Олександр  Олександрович

Павлова Ольга Вікторівна

6

Новокаховський приладобудівний технікум

Лужецька Ольга Сергіївна

Сушко Ігор  Валентинович

7

Економіко-технологічний технікум Херсонського національного технічного університету

Єрпунова Марина Сергіївна

Бункус  Світлана  Вікторівна

8

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету»

Мкртчян Данііл Олександрович

Поліхронова  Віолета  Валеріївна

9

Каховський державний агротехнічний коледж

Болдарєва Наталя Станіславівна

Шпак Валентина  Іванівна

10

Скадовський технікум Херсонського державного аграрного університету

Пеньковський  Роман Олександрович

Дудченко  Світлана Сергіївна

На підставі рішення журі ІІ етапу ІV Всеукраїнської олімпіади з математикисеред студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської областіпереможцями олімпіади стали:

1 місце– Радіонова  Ганна Петрівна

2 місце– Болдарєва Наталя Станіславівна та Мкртчян Данііл Олександрович

3 місце – Тропін  Микита Олегович, Козинець Марина  Олексіївна та Косенко Олександр Олександрович

Протокол проведення олімпіади (закачати/переглянути)

Завдання олімпіади (закачати/переглянути)

Вітаємо переможців та всіх учасників олімпіади!

21/03/2012

29 березня 2012 рокуна базі Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету відбудеться засідання обласного методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін ВНЗ I–IIрівнів акредитації.

Реєстрація учасників з 9:00 до 9:30 за адресою м. Нова Каховка, вул. Першотравнева, 30.

1.      Організація та управління СРС в умовах інформатизації освіти.

2.      Програмний комплекс електротехнічних дисциплін Moodle, як засіб інформативно-комунікативних технологій у системі роботи зі студентами.

3.      Демонстрація фрагментів навчальних занять.

Просимо до 22.03.12 року надіслати повідомлення про участь у роботі методичного об'єднання на e-mail: nkemt@ukrpost.ua

21/03/2012

16 березня 2012 рокуна базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з «Інженерної та комп’ютерної графіки»серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області. Олімпіаду було проведено за двома секціями: «Машинобудівне креслення» та «Дизайн  проекти»

Секція: «Машинобудівне креслення»

Організаторами олімпіади було створено журі та обговорені правила та умови виконання завдань

Першим етапом виконання завдань було побудова ескізу за реальними деталями машинобудування з використанням відповідного вимірювального обладнання

Учасники олімпіади були відмічені дипломами за участь

За результатами роботи журі отримано протоколи секції «Машинобудівне креслення»:

Секція: «Дизайн  проекти»

За результатами роботи журі отримано протоколи секції «Дизайн  проекти»:

Вітаємо учасників та переможців олімпіади!

21/03/2012

16 березня 2012 рокуна базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету пройшов ІІ тур Шостої Всеукраїнської Олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Херсонської області.

В олімпіаді приймали участь студенти навчальних закладів області та посіли такі місця

ПІБ учасника

9.

Хомич Іван Іванович

Шкварченко Галина Юріївна

Учасники Олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

Переможцями олімпіади стали:

1 місце- Пісоцький Олександр Олександрович

2 місце -Козуб Катерина Андріївна

3 місце -Андрієвський Руслан Олександрович

Переможці Олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

Вітаємо переможців та всіх учасників олімпіади!

13/03/2012

22 березня 2012 року на базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії відбудеться засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізики ВНЗ I–IIрівнів акредитації.

Реєстрація учасників з 10:00 до 10:30 за адресою м. Херсон, пр-кт Ушакова, 14.

1. Організаційні питання щодо роботи обласного методичного об’єднання.

2. Переваги та проблеми застосування інтердисциплінарного підходу у навчанні.

3. Активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів засобами інтеграції.

4. Інтегрований урок. Яким він повинен бути?

5. Робота з обдарованими студентами.

<<Перша  <Попередня   219 220 221 222 223    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2024-04-28