Засідання ОМО та оліміпiада "Математика-2015" 15/03/2015

Наказ 15-1/4 (закачати/переглянути)

Засідання обласного методичного об_єднання завідувачів денними відділеннями 15/03/2015

11 березня 2015р. на базі Бериславського педагогічного коледжу ім. В.Ф. Беньковського Херсонської обласної радивідбулося засідання методичного об’єднання завідувачів денними відділеннями, в якому взяли участь 15 завідувачів відділення з 13 навчальних закладів області.

В ході роботи розглядалися питання:

Впровадження системи управління якістю у ВНЗ І-ІІр.а.(Чебукіна В.Ф., голова МО, Херсонський політехнічний коледж ОНПУ, Дендеренко О.О., Морський коледж Херсонської державної морської академії)

Чебукіна В.Ф. звернула увагу  завідувачів відділення на те, що одним з ефективних та дієвих механізмів забезпечення конкурентоспроможності ВНЗ на ринку послуг у сфері вищої освіти є розробка та запровадження систем управління якістю відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO9001:2008 "Система менеджменту якості. Вимоги". Керівник МО зауважила, що на сучасному етапі розвитку освіти основною метою створення та впровадження системи управління якістю(СУЯ) є безперервне поліпшення якості освіти, тому завдання ВНЗ І-ІІ рівня акредитації самостійно розробляти свої системи управління, орієнтовані на специфіку конкретного закладу.

Завідувач відділення Дендеренко О.О. поділився досвідом проведення внутрішнього аудиту, оформлення документації відповідних процедур, корегуванням навчальних планів та програм, аналізом методик контролю якості.

Чебукіна В.Ф. доповіла присутнім про перспективи розвитку  та практику впровадження дистанційного навчання у ВНЗ І-ІІ р.а., поділилася досвідом проведення дистанційних занять у Херсонському політехнічному коледжі ОНПУ.

Завідувач відділення Бериславського педагогічного коледжу Лященко М.Б. запропонувала присутнім методику створення електронного  портфоліо.

Члени методичного об’єднання ознайомилися з історією, традиціями Бериславського педагогічного коледжу ім. В.Ф. Беньковського та його досягненнями.

Протокол_10 (закачати/переглянути)

Наказ про проведення МО завідувачів денними відділеннями 05/03/2015