Положення про проведення оліміпад у 2015 році 04/12/2014

Математика (закачати/переглянути)

Хімія (закачати/переглянути)

Засідання обласних методичних об_єднань 04/12/2014

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань у 2014-2015 році 03 грудня 2014 року на базі комунального вищого навчального закладу «Бериславський педагогічний коледж ім. В.Ф. Беньковського» Херсонської обласної ради відбулося засідання обласних методичних об’єднаннь викладачів інформатики та комп’ютерної техніки  та викладачів креслення, інженерної та комп’ютерної графіки ВНЗ I–II рівнів акредитації Херсонської області. Адміністрація та викладачі Бериславського педагогічного коледжу привітали учасників засідання та познайомили з навчальним закладом.

У роботі методичних об’єднаннь взяли участь 16 фахівців з 8 навчальних закладів Херсонської області. Представники навчальних закладів плідно працювали за порядком денним, обмінювалися досвідом, обговорили пропозицію введення до етапів Олімпіади творчого завдання, та впровадження новітніх 3D технологій у навчальний процес .Наступне засідання ьетодичних об’єднань заплпновано у березені 2015 р.на базі Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ .

Викладачами Бериславського педагогічного коледжу був проведений майстер-клас «Основні аспекти педагогічної майстерності для викладачів з технічною освітою».

Наказ про проведення ОМО викладачів іноземної мови 04/12/2014

Наказ 15-1/54 (закачати/переглянути)

Триває атестація педагогічних працівників Херсонщини 02/12/2014

У Новокаховському політехнічному коледжі ОНПУ відбулися відкриті заходи педагогічних працівників, які підлягають атестації у 2015 році. Члени атестаційної комісії III рівня, працівники Департаменту Тетяна Чурілова та Галина Литвиненко разом з методистом базового вищого навчального закладу «Херсонський політехнічний коледж ОНПУ» Тетяною Литвиненко відвідали навчальне заняття-гру з математики за темою «Показникова і логарифмічна функції. Розв’язування показникових і логарифмічних рівнянь, нерівностей» викладача-методиста Людмили Опяти, відкриту презентацію сумісного курсового проекту спеціальностей «Розробка програмного забезпечення» і «Виробництво електричних машин і апаратів» з теми: «Проектування дільниці цеху загального складання двигунів змінного струму серії 4АМУ200 з річним випуском 12800 штук» під керівництвом викладача Тетяни Боєвої, виховну годину з теми: «Україна — моя Батьківщина», проведену викладачем Наталією Лисун, а також відкрите засідання підрозділу «Кар’єра-центр», на якому викладач вищої категорії Лариса Вольська організувала зустріч з заступником начальника операційної роботи Новокаховського відділення АТ «Дельта-Банк» Рибальченко О.В. з теми «Шукаємо роботу разом».

Члени атестаційної комісії ознайомилися з методичними напрацюваннями вчителів в міжатестаційний період, досвідом їх роботи, узагальненим у творчих звітах, вивчили документацію з питать організації атетсації педагогічних працівників коледжу та надали відповідні рекомендації.    За матеріалами http://uon.ks.ua

Засідання викладачів української мови та літератури 06/12/2014

27 листопада 2014 року на базі Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу  відбулося  засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області, на яке завітали представники 13 навчальних закладів: Морського коледжу Херсонської державної морської академії, Каховського державного агротехнічного коледжу, Бериславського медичного коледжу, Новокаховського приладобудівного технікуму, Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнічного університету, Херсонського училища культури, Херсонського музичного  училища, Херсонського  морехідного училища рибної промисловості, Новокаховського політехнічного коледжу ОНТУ, Бериславського педагогічного  коледжу ім.В.Ф.Беньковського, Херсонського базового медичного коледжу, Економіко-технологічного технікуму ХНТУ, Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ.

У роботі методичного об’єднання взяли участь представники  Департаменту освіти і науки, молоді і спорту Херсонської обласної державної адміністрації  Г.І.Литвиненко,   О.В. Мочалюк.

Учасників зібрання привітала директор коледжу Л.М Лімакова, яка поділилися з присутніми своїм баченням виховання сучасної молоді, прищеплення любові до української мови та літератури. Під час зустрічі директор коледжу продекламувала  поезію Ганни Чубач , чим налаштувала всіх на дружню співпрацю. Екскурсія навчальним закладом наочно продемонструвала результати багаторічної сумлінної  праці колективу ХКЕПК на чолі з директором.

Протягом кількох годин були обговорені  важливі питання: Г.В.Литвиненко та О.В.Мочалюк, головні спеціалісти відділу  координації вищих навчальних закладів, науки та професійно-технічних навчальних закладів управління освіти і науки, проінформували  про  організацію і проведення   обласного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика  та  мовно-літературного конкурсу  ім.Т.Г.Шевченка.

Голова методичного об’єднання І.О.Малова  доповіла про підсумки роботи за 2013-2014 н.р., викладачі Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу  Ю.А.Назарова, А.І.Сергазіна виступили з доповіддю на тему: «Творче моделювання занять української мови з використанням інформаційно-комп’ютерних технологій», у якій поділилися практичним досвідом використання інформаційно-комп’ютерних технологій у викладанні української мови. Насамкінець було розглянуте та затверджене Положення про ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів    ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області.

І.О.Малова, підсумовуючи роботу обласного методичного об’єднання, подякувала усім за роботу,  побажала подальших успіхів, особливо теплі слова  прозвучали на адресу господарів за створення прекрасних умов для проведення заходу.

<<Перша  <Попередня   165 166 167 168 169    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2024-04-26