Інформація про ВНЗ 12/09/2013

Інформація про вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області (закачати/переглянути)

Положення про проведення конкурсу-захисту творчих робіт 12/09/2013

Положення про проведення конкурсу-захисту творчих робіт з  "Охорони праці, безпеки життєдіяльності та екології" серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області (закачати/переглянути)

Розподіл обласних методичних обєднань за навчальними закладами 12/09/2013

РОЗПОДІЛ ОБЛАСНИХ МЕТОДИЧНИХ ОБЄДНАНЬ ЗА НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 01.09.2013 року (закачати/переглянути)

Звіт про роботу ради директорів 12/09/2013

Проект звіту про роботу ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації херсонської області за 2012-2013 навчальний рік (закачати/переглянути)

Засідання Ради директорів 11/06/2013

07 червня 2013 року відбулося чергове засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області на базі Скадовського технікуму державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет», в якому взяли участь керівники вищих навчальних закладів Херсонщини та заступник начальника Департаменту освіти та науки Меренков В.Ю.

На засіданні розглядалися питання щодо виконання законодавства у сфері вищої освіти, були обговорені результати атестації педагогічних працівників ВНЗ І-ІІ р.а. області у 2013 році.

Голова Ради Яковенко О.Є представив проект положення про дистанційне навчання, доповів про результати засідання спілки голів Рад директорів І-ІІ рівнів акредитації України у м. Донецьк.

На засіданні було розглянуто проект закону «Про професійну освіту», обговорено роботу обласних методичних об’єднань, результати і якість проведених у 2013 році олімпіад.

Учасники засідання відвідали музей, дослідну ділянку, ознайомились з матеріальною базою та досягненнями Скадовського технікуму.

<<Перша  <Попередня   197 198 199 200 201    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2024-04-28