ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ_ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ БЖД, ОХОРОНИ ПРАЦІ, ЕКОЛОГІЇ 16/05/2024

16 травня 2024 року на базі Відокремленого структурного підрозділу «Херсонський гідрометеорологічний фаховий коледж Одеського державного екологічного університету» в дистанційному режимі відбулося засідання обласного методичного об'єднання викладачів охорони праці, БЖД та екології закладів фахової передвищої освіти Херсонської області. Захід проходив на платформі Skype.

У засіданні взяли участь 21 викладач охорони праці, БЖД та екології закладів фахової передвищої освіти Херсонської області та 6 здобувачів освіти.

Під час засідання було розглянуто такі питання:

1. Підсумки роботи обласного методичного об'єднання за 2023-2024 н.р.
  2. Інклюзія в умовах війни: досвід і перспективи.
  3. Різне.

В рамках засідання був проведений конкурс творчих робіт з екології, безпеки життєдіяльності та охорони праці серед студентів закладів фахової передвищої освіти Херсонської області. Голова журі була обрана Єна О.М.

І місце посів Яцишин Сергій, студент  Відокремленого структурного підрозділу «Херсонський гідрометеорологічний фаховий коледж Одеського державного екологічного університету»;

ІІ місце Тростинський Олександр, Петров Юрій ВСП Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка»

ІІІ місце  Мазуркевич Єлизавета, студентка Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу;

ІІІ місце Деркач Надія, Деркач Олег студенти ВСП «Економіко-технологічний фаховий коледж Херсонського національного технічного університету»

Засідання обласного методичного об'єднання стало плідним майданчиком для обміну досвідом, обговорення актуальних проблем та вироблення спільних рішень щодо розвитку освіти в галузі охорони праці, БЖД та екології.

Організатори заходу висловлюють щиру подяку всім учасникам за активну участь у роботі засідання!

8 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ 1939–1945 РОКІВ 08/05/2024

ВІТАННЯ РАДИ ДИРЕКТОРІВ ХЕРСОНЩИНИ З ВЕЛИКОДНІМИ СВЯТАМИ 05/05/2024

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВСП «ХЕРСОНСЬКИЙ ПОЛІІТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» 28/04/2024

Із 16 по 25 квітня було проведено  курси  підвищення кваліфікації педагогічних працівників коледжу відповідно до Програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників фахової передвищої освіти затвердженої Управлінням освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації.

Спікерами на навчально-практичних семінарах були: Данилова О.І. - начальник управління Державної служби якості освіти у Херсонській області;

Левченко Т. Ю. - директор комунальної установи «Херсонський інклюзивно-ресурсний центр №2»;

Іващенко Л. С. - психолог Громадської організації «Центр соціального партнерства «Перспектива»;

Скляренко Н. - фахівець з інформування про мінну небезпеку Данської ради у справах біженців (DRC), а також провідні фахівці коледжу.

За час роботи педагогічні працівники здобули компетенції: професійно-педагогічну, інклюзивну, предметно-методичну, оцінювально-аналітичну, емоційно-етичну, інформаційно-цифрову, здоров’я-збережувальну.

НАУКОВО – ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «РЕГІОНАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ, КЛІМАТУ ТА ЕКОЛОГІЇ В УМОВАХ ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ» 26/04/2024

Науково-дослідна робота у ВСП "Херсонський гідрометеорологічний фаховий коледж ОДЕКУ" є одним з напрямків діяльності закладу освіти та невід’ємною складовою освітнього процесу. Саме тому доброю традицією фахового коледжу, багато років поспіль, є проведення науково-практичної конференції, яка цього року відбулася 25 квітня. У цьому році науково – практична конференція «РЕГІОНАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ, КЛІМАТУ ТА ЕКОЛОГІЇ В УМОВАХ ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ» приурочена до  80 - річчя закладу освіти.

У заході взяли участь не лише студенти та викладачі, а також запрошені гості: заступниця начальника Запорізького обласного центру з гідрометеорології Сорокіна Т.П. та д.б.н., проф., завідувачка лабораторії іхтіопатології Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук (Україна), Співдиректор проєкту програми НАТО "Наука заради миру і безпеки"   Матвієнко Н.М.

Учасники конференції підготували та представили цікаві доповіді та виступи з актуальних тем у сфері екології та гідрометеорології. Конференція пройшла на високому рівні та професіоналізмі.

За результатами конференції була сформована збірка матеріалів тез доповідей.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам, учасникам та гостям заходу!!!

Останє поповнення : 2024-06-16