ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРА З ВИХОВНОЇ РОБОТИ 10/06/2024

6 червня на базі ВСП «Херсонського політехнічного фахового коледжу національного університету «Одеська політехніка» відбулося онлайн-засідання методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи Херсонської області на платформі  Skype.

У роботі ОМО взяли участь 14 закладів фахової передвищої освіти Херсонщини.

На засіданні члени ОМО поділилися досвідом організації виховної роботи своєму закладі освіти в умовах дії воєнного стану та дистанційному режимі у 2023-2024 н.р. Висвітлили та обговорили основні проблеми у роботі зі студентським колективом.

Розглядались також наступні питання:

1.     Організація виховної роботи закладів фахової передвищої освіти Херсонської області в умовах дії воєнного стану та дистанційному режимі у 2023-2024 н.р.

2.     Можливості реалізації програми Всесвітньої організації охорони здоров'я «Корисні навички в умовах стресу» Неурядовою організацією «Польська гуманітарна акція». (Доповідач: психолог мобільної групи неурядової організації «Польська гуманітарна акція» - Русанова Наталія).

3.     Організація та проведення моніторингу освітнього процесу у формі опитування здобувачів освіти Відокремленого структурного підрозділу «Херсонський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка»» (для вивчення задоволеності якістю освітніх послуг та виховного процесу). (Доповідачі: заступник директора з навчально-виховної роботи – Куценко О.І.; соціальний педагог – Наумкіна О.В.).

4.     Використання різних форм проведення виховних онлайн-заходів під час дії воєнного стану у закладі фахової передвищої освіти. З досвіду роботи Новокаховського приладобудівного фахового коледжу. (Доповідач: заступник директора з навчально-виховної роботи – Загньотова В. І.).

5.     Обговорення та затвердження плану роботи обласного методичного об’єднання на 2024-2025 навчальний рік.

Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері, запланували подальшу співпрацю та обміном досвідом.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ «ІНФОРМАТИКИ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ» 06/06/2024

05 червня відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання викладачів «Інформатики та комп’ютерних технологій» закладів фахової передвищої освіти Херсонської області на базі Відокремленого структурного підрозділу «Херсонський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка»» в дистанційному режимі з використанням інформаційних технологій (платформа проведення Skype) відбулося засідання об’єднання.

У роботі взяли участь 19 представників 13-ти закладів освіти м. Херсона та області. На засіданні члени ОМО поділилися досвідом організації освітнього процесу з використанням інформаційних технологій в умовах воєнного стану.

Розглядалися наступні питання :

1.   Загальні питання роботи ОМО.

2.   Практичні кроки щодо збереження контингенту студентів відділення (Доповідач - Яковенко В.Д.).

3.    Створення електронної  системи обліку кадрів коледжу (Доповідач - Левицький В.М.)

4.    «Предмет «Інформатика», як основна складова підготовки фахового молодшого бакалавра» (Доповідач -  Рогоцька Н.Ю.)

5.   Різне, планування роботи на наступний рік.

30/05/2024

Відповідно до плану роботи Ради директорів закладів фахової передвищої освіти  30 травня 2024 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізики закладів фахової передвищої освіти Херсонської області в дистанційному режим, що пройшло на базі Новокаховського приладобудівного фахового коледжу.

У роботі взяли участь16 викладачів фізики з різних коледжів області.

Викладачі підвели підсумки роботи ОМО викладачів фізики за 2023-2024 н. р.  та обговорили проєкт плану роботи на 2024-2025 н.р.

В рамках роботи методичного об’єднання відбулася конференція  "Інтеграція фізики з іншими науками: нові горизонти". Було представлені 4 доповіді різної тематики.

Конференція сприяла обміну ідеями та досвідом між науковцями з різних галузей, що може стимулювати інновації та нові відкриття та підкреслила важливість міждисциплінарного підходу до досліджень та освіти, адже фізика тісно пов'язана з іншими науками, такими як хімія, біологія, математика та комп’ютерна інженерія.

Зустріч пройшла у дружній та творчій атмосфері.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ 29/05/2024

29 травня 2024 року на базі Відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного» відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів біології та хімії.

У заході взяли участь 18 викладачів, представляючи різні заклади фахової передвищої освіти Херсонської області.

В ході роботи були обговорені актуальні питання сучасної природничої освіти, зокрема  перспективи використання штучного інтелекту (ШІ) в освітній діяльності викладача.Учасники засідання визнали значний потенціал ШІ для індивідуалізації навчання, автоматизації завдань, покращення зворотного зв'язку та надання персоналізованої підтримки студентам. На засіданні було презентовано результати науково-дослідницького проекту "Можливості штучного інтелекту під час навчання", яке показало, що ШІ може суттєво покращити результати навчання студентів, якщо його використовувати правильно.

Доповідачі зазначили, що лишеоптимальне поєднання технологій викладання, включаючи ШІ, веде до  підвищення якості знань студентів.Учасники засідання також наголосили на важливості етичного та відповідального використання цих технологій.

Засідання пройшло у творчій та дружній атмосфері та стало ефективною платформою для обміну ідеями та досвідом серед викладачів біології та хімії Херсонської області.

МАТЕРІАЛИ VI СТУДЕНТСЬКОЇ АНГЛОМОВНОЇ НАУКОВО-ПРАКИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ 27/05/2024

Матеріали (Закачати)