08/05/2015

Відбувся ІІ обласний етап оліміпади "Хімія" 27/04/2015

24 квітня 2015 року на базі відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» відбулося чергове засідання обласного методичного об’єднання викладачів біології та хімії ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області. В роботі взяли участь викладачі 10 ВНЗ області.

1. Впровадження  інноваційних підходів до інтегрованих  зв’язків під час вивчення дисциплін природничого циклу (доповідач Падалка О.М. – Каховський державний аграрний коледж).

2.Мотивація навчальної діяльності студентів на заняттях хімії  та біології

(круглий стіл з досвіду роботи викладачів).

В рамках методичного об’єднання проведено ІІ (обласний) етап олімпіади «Хімія» серед студентів першого курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації. Найкращими знавцями хімії стали:

І місце Ващенко Євгенія, студентка Новокаховського політехнічного коледжу ОНПУ;

ІІ місце  Литвиненко Катерина, студентка Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ

Авраменко Віталій, курсант Морського коледжу ХДМА;

ІІІ місце Савенко Валерія, студентка «Бериславського медичного  коледжу» Херсонської обласної ради.

Протокол оліміпади (закачати/переглянути)

Про підсумки V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка 27/04/2015

Наказ № 439 (закачатипереглянути)

Накази на проведення оліміпад 22/04/2015

Наказ 15-1/19 (закачати/переглянути)

Наказ 15-1/20 (закачати/переглянути)

Наказ 15-1/21 (закачати/переглянути)

Методичний семінар-аукціон педагогічних ідей 21/04/2015

На початку квітня  2015 року на базі державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ «Агроосвіта» в рамках програми підвищення професійно-педагогічної майстерності педагогічних працівників ВНЗ І-ІІ р.а.  відбувся методичний семінар-аукціон педагогічних ідей на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому середовищі». Метою проведення вищезазначеного заходу було вивчення та поширення педагогічного досвіду використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності.  Викладачі Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету Шиліна В. О. та Бокіна Є. О. виступили з доповідями, поділившись досвідом створення персонального сайту викладача як інструмента інноваційної діяльності та  використання інтернет-ресурсів в організації дистанційного навчання та самостійної роботи.

<<Перша  <Попередня   157 158 159 160 161    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2024-04-25