Олімпіада "Радіоелекторніка" 08/04/2014

27 березня 2014 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму пройшов ІІ етап Всеукраїнської оліміпіади  «Радіоелектроніка». В олімпіаді взяли участь 3 вищих навчальних заклади Херсонської області.

Олімпіада складалася з трьох конкурсів та теоретичного туру:

радіомонтажний конкурс, у якому брав участь один з членів команди.

конкурс на проектування друкованого вузла з використанням САПР, у якому брав участь інший учасник команди.

-  конкурс технічної творчості, у якому брали участь обидва учасника команди. Кожна команда-учасник презентувала практичну роботу, яка виконана у навчальному закладі ВНЗ І-ІІ р.а протягом 2013/2014 н.р. учасниками команди.

– теоретичний тур передбачав розв’язання10 тестових завдань з кожної дисципліни, у якому брав участь один учасник команди.

Теоретичний тур проводився у вигляді комп’ютерного тестування з таких дисциплін: «Радіодеталі та радіокомпоненти», «Основи теорії кіл», «Метрологія та вимірювальна техніка», «Аналогова схемотехніка», «Цифрова схемотехніка».

Протокол (закачати/переглянути)

Наказ про підсумки олімпіади "Математика" 04/04/2014

Наказ 15-1/16 (закачати/переглянути)

ІІ етап Шостої Всеукраїнської олімпіади "Математика" 02/04/2014

27 березня 2014 року на базі Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університетубуло проведенозасідання обласного методичного об’єднання викладачів математики ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області.

В роботі методичного об’єднання взяли участь 12 викладачів області.

Порядок денний засідання:

1.       Актуальні проблеми теорії і методики навчання математики, вищої математики.

2.      Актуальність олімпіадних завдань з математики (круглий стіл).

3.      Презентація та затвердження методичних розробок викладачів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Херсонської області.

В рамках роботи методичного об’єднання пройшов ІІ (обласний) етап шостої Всеукраїнської олімпіади «Математика» серед студентів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.

Найкращими знавцями математики стали:

І місце Лізунова Марія, Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету;

ІІ місце Кравцов Павло, Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету

ІІІ місце Балик Вячеслав, Новокаховський приладобудівний технікум;

Онопрієнко Андрій, Морський коледж Херсонської державної морської  академії;

Момот Євген, Херсонське морехідне училище рибної промисловості;

Карабут Валерія, Економіко-технологічний технікум Херсонського    національного технічного університету

Протоколи (закачати/переглянути)

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади "Історія України" 02/04/2014

27 березня 2014 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму відбулося планове засідання обласного методичного об’єднання викладачів всесвітньої історії та історії України ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області, в якому взяли участь викладачі з 13 навчальних закладів області. В ході роботи були обговорені питання  впровадження сучасних педагогічних технологій у навчально-виховний процес.

Протоколи методичного об’єднання (закачати/переглянути)

В рамках методичного об’єднання був проведений (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади «Історія України» серед студентів І -ІІ курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації, в якому взяли участь 13 студентів з 13 ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області.

Переможцями олімпіади «Історія України» стали:

І місце Оркус Денис, Морський коледж Херсонської державної морської академії.

ІІ місце Рочняк Іван,  Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного  університету.

ІІІ місце Клименко Алла, КВНЗ «Херсонське училище культури» Херсонської обласної ради.

Протоколи олімпіади (закачати/переглянути)

Накази про підсумки предметних олімпіад 04/04/2014

Наказ № 15-1/13 Про підсумки  ІІ етапу VIII Всеукраїнської оліміпади «Інформатика та комп’ютерна техніка» (закачати/переглянути)

Наказ № 15-1/14 Про підсумки ІІ етапу оліміпади «Інженерна та комп’ютерна графіка»  (закачати/переглянути)