ІІ етап Всеукраїнської олімпіади "Українська мова" 27/03/2014

25 березня 2014 року на базі КВНЗ «Бериславський педагогічний коледж ім. В.Ф. Беньковського» Херсонської обласної ради відбулося чергове засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури, в якому взяли участь 15 викладачів з 14 ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області.

На засіданні були презентовані до друку методичні розробки викладачів ВНЗ І-ІІ р.а.:

1.  «Практикум з предмета «Українська мова» для слухачів підготовчих курсів відділення довузівської підготовки. Частина 1-10 викладачів Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ Шкарбуль О.В., Стегалюк А.В.

2.    «Розвиток пізнавальної діяльності студентів шляхом використання краєзнавчого матеріалу на заняттях з української літератури.» Методична розробка викладача Новокаховського політехнічного коледжу ОНПУ Політицької Т.Г.

3.   «Державної підсумкової атестації з української мови у тестовій формі» Розробник Колесникова В.К., викладач Херсонського  училища культури.

Усі методичні розробки викладачів були розглянуті та рекомендовані до друку під грифом ради директорів Херсонської області.

Протокол методичного об’єднання (закачати/переглянути)

В рамках методичного об’єднання пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнської оліміпади «Українська мова» серед студентів І-ІІ курсу ВНЗ І-ІІ р.а. області. В оліміпаді взяли участь 19 студентів з 12 вузів області.

Реєстрація учасників (закачати/переглянути)

Найкращими знавцями української мови стали:

І місце Кравченко Надія ВНЗ «Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж» Херсонської обласної ради;

ІІ місце Шульга Інга КНВЗ «Херсонське музичне училище» Херсонської обласної ради,

Бомко Олена Новокаховський приладобудівний технікум;

ІІІ місце Арцибашев Олег Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політичного                                                                       університету,

Іващук Анна Каховський державний агротехнічний коледж

Протокол олімпіади (закачати/переглянути)

Перенесення засідання ОМО завідуючих денними відділеннями 26/03/2014

Шановні колеги! У плані роботи методичних об'єднаннь на 2013-2014 рік сталися зміни.

Заявлене на 28.03.2014 року засідання обласного методичного об'єднання завідувачів денними відділеннями ВНЗ I–IIрівнів акредитації на базі Каховського державного агротехнічного коледжу переноситься на 4 квітня 2014 року.

Наказ 15-1/12  (закачати/переглянути)

Турнір знавців рідного краю «Ти в мене єдина, Херсонщина рідна моя» у Херсонському музичному училищі 25/03/2014

З нагоди святкування 70-річчя утворення Херсонської області в Херсонському музичному училищі 19 березня 2014 року відбувся турнір знавців рідного краю «Ти в мене єдина, Херсонщина рідна моя».  В змаганні брали участь команди I курсів «Таврійська зірка» та «Сонце степу».

Турнір урочисто розпочався виступом дитячого хору Обласної дитячої музичної школи та Школи педагогічної практики під керівництвом  Крекніної К.В., які виконали пісні про Херсонщину.

Змагання відбувалися в декілька турів:

• Вони твори історію
  • Літературний олімп
  • Географічний тур
  • Музичний тур
  • Краєзнавчо-пошуковий тур.

Особливо цікаво пройшов краєзнавчо-пошуковий тур, в якому учасники презентували пошукові матеріали з історії рідного краю.

Кульмінація турніру    музичний конкурс   виконання пісень про Таврійський край, пісень херсонських композиторів і поетів.

Перемогу одержала команда хормейстерів та вокалістів I курсу «Сонце степу».

В залі панувала атмосфера дружнього суперництва, творчості, патріотизму та любові до рідного краю.

Завдання для підготовки олімпіади "Світова література" 25/03/2014

Завдання (закачати/переглянути)

Перенесення засідання ОМО завідуючих денними відділеннями 25/03/2014

Заявлене на 28.03.2014 року засідання обласного методичного об'єднання завідувачів денними відділеннями ВНЗ I–IIрівнів акредитації на базі Каховського державного агротехнічного коледжу переноситься на 4 квітня 2014 року.

<<Перша  <Попередня   182 183 184 185 186    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2024-04-25