27/03/2014

21 березня на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету відбулося засідання обласного методичного об'єднання викладачів інженерної та комп’ютерної графіки. В ході засідання були  розгянуті творчі та конкурсні роботи студентів та електронної бази креслень та тестових завдань.

В рамках методичного об'єднання відбулвся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади "інженерна та комп’ютерна графіка".

Олімпіада проходила у двох секціях :" Машинобудівне креслення" та "Дизайн -проекти".

У секції «Машинобудівне креслення» перше завдання полягало у побудові ескізу деталі використовуючи вимірювальне обладнання. Другий та третій етап базувався на результатах першого і полягав у виконанні 3D моделі деталі та побудові креслення із проставлянням розмірів та технологічних позначень.

У секції «Дизайн-проект» завдання полягало у побудові складної композиції використовуючи набори фрагментів та інструментарій редактору растрової графіки AdobePhotoshop.

Переможцями олімпіади у секції "Машинобудівне креслення стали:

І місце  Кисельов О., студент Новокаховського політехнічного коледжу ОНПУ;

ІІ місце  Костенко В., студент Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ;

ІІІ місце  Зибін І.,  студент ВСП Новокаховського агротехнологічного коледжу ТДАТУ

Протокол (закачати/переглянути)

Переможцями олімпіади у секції "Дизайн-проекти" стали:

І місце Шаповал А., студентка Новокаховського приладобудівного технікуму;

ІІ місце Веретенов М., студент Економіко-технологічного технікуму ХНТУ;

ІІ місце Власенко О., студент Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ

Протокол (закачати/переглянути)

ІІ (обласний) етап VІIІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки 24/03/2014

21 березня 2014 року на базі Херсонського політехнічного коледжу  Одеського національного політехнічного університету відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки.

На засіданні обговорювалися питання щодо впровадження у процес підготовки молодших спеціалістів сучасних методів освіти. Були представлені доповіді учасників методичного об’єднання за напрямом «Проектна технологія, як засіб активізації пізнавальної діяльності студентів». У рамках проектних технологій навчання були заслухані і обговорені творчі роботи студентів Херсонського політехнічного коледжу та Новокаховського приладобудівного технікуму. Учасники методичного об’єднання рекомендували творчу роботу студента Новокаховського приладобудівного технікуму Копотя О. «Перспективы освоения альтернативных источников энергии в Херсонской области до 2030 года» для участі у презентації робіт  восьмої Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

В рамках обласного методичного об’єднання пройшов ІІ (обласний) етап восьмої Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. В олімпіаді брали участь студенти 10 навчальних закладів.

Лист реєстрації (закачати/переглянути)

Умови проведення олімпіади передбачали виконання тестової частини, що містила 40 питань із різних дисциплін, а також виконання практичних завдань на базі прикладки MsOffice2007.

Переможцем ІІ етапу обласної Олімпіади став студент Новокаховського приладобудівного технікуму Терещенко С., який виборов право на участь у восьмій Всеукраїнській Олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки. Друге місце посіла студентка Бериславського педагогічного коледжу Дрозд Т., третє місце – студент Херсонського базового медичного коледжу Охременко Д.

Протокол олімпіади (закачати/переглянути)

Перенесення засідання методичного об_єднання завідувачів відділення 24/03/2014

Шановні колеги! У плані роботи методичних об'єднаннь на 2013-2014 рік сталися зміни.

Заявлене на 28.03.2014 року засідання обласного методичного обєднання завідувачів денними відділеннямиВНЗ I–IIрівнів акредитації на базі Каховського державного агротехнічного коледжу переноситься на 4 квітня 2014 року.

Наказ про проведення МО завідуючих денними відділеннями 21/03/2014

Наказ (закачати/переглянути)

Звернення керівників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області до молоді та освітян України 20/03/2014

<<Перша  <Попередня   183 184 185 186 187    Наступна>  Остання>>